PERSAN KOLEKSİYONLARI

BEBEKLER DE VINTAGE SEVER…

Bebek ve çocuk koleksiyonlarımızı hazırlarken her yerde karşımıza çıkan ve maalesef çoğumuzun sıkıldığı ama alternatifi olmadığı için almaya mecbur kaldığı desenlerin  dışında birşeyler yapmalıyız diye düşündük hep. Bu arayış içinde kendi çocukluğumuzu düşündük ve Vintage Koleksiyonu böyle çıktı ortaya.

Buradaki perde, yastık ve kanepenin eteğinde  kullandığımız kumaşımızın ismi Vintage Baby Girl.

Vintage seven erkek bebeklerimizi tabi ki unutmadık ve onlar için de alttaki resimde göreceğiniz Vintage Baby Boy’u hazırladık.

Vintage Koleksiyonu için seçtiğimiz renkler, nostalji etkisini güçlendirirken aynı zamanda huzurlu ve sakin bir etki de yaratmalıydı. Bu yüzden pastel renkleri kullanmayı tercih ettik.

Buradaki perde ve yatak örtüsünde kullandığımız kumaş ise Vintage Kids. Vintage Kids’i hem Vintage Baby Girl hem de Vintage Baby Boy ile kombinleyebilmek için  2 farklı renkte hazırladık. Vintage Koleksiyonu‘ndaki kumaşları ekonomik olması için 280 cm. eninde, çocuk odalarında kullanılacağı için de % 100 koton olarak ürettik.

Eğer siz de sıkıldıysanız hep aynı çocuk odalarını görmekten, Vintage Koleksiyonu‘nu görmenizi öneririz. Nostaljiyi seviyorsanız Vintage Koleksiyonumuz ile kendi çocukluğunuzu bebeğinizin odasına taşıyarak anılarınızı sürekli taze tutabilirsiniz…

Önceki Sonraki

Benzer Yazılar

1 Comment

  • Cevapla tuba karadas 12 Ocak 2012 at 14:14

    iyi düşünmüşsünüz gerçekden hepside bir ayrı güzel.

  • Cevap Yazın

    Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD