PERSAN KOLEKSİYONLARI

ŞEHİR, HEYKEL VE “FACADE”…

Floransa, Venedik ve Paris‘e yaptığımız seyahatler Facade isimli kumaşımız için bize esin kaynağı oldu. Adeta birer açık hava müzesi gibi, sokak ve meydanlarının sanatla içiçe olduğu bu antik şehirlerin kimliğini oluşturan en önemli unsurlardan biri bu eşsiz heykeller. O kadar büyük bir görsel değer katıyorlar ki şehre, onlar olmadan bu şehirleri hayal dahi edemiyorsunuz.

Biz de bu etkilenimlerle, Facade isimli kumaşımızı tasarladık. Tıpkı seyahatlerimizde çektiğimiz bu fotoğraflardaki gibi heykel sanatının mimariyle ne kadar bütünleşik olduğunu ve şehir silüetine ne kadar derin bir boyut kattığını kumaşımızda da görmek ve aynı hissi uyandırmak istedik.

Bina gravürleri üzerine incelikle yerleştirilmiş dekupe heykel fotoğraflarının yer aldığı Facade‘ı dijital baskı tekniği ile 140cm. eninde hazırladık. Desenin daha net ve tüm detaylarıyla ortaya çıkması için zemin kumaşını keten ağırlıklı tercih ettik.

Hem döşemelik hem de perdelik olarak kullanabileceğiniz Facade‘ı yaşam mekanlarınıza taşımak istiyorsanız sizi satış noktalarımıza bekliyoruz.

Önceki Sonraki

Benzer Yazılar

Yorum Yok

Cevap Yazın

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD