DEKORASYON FİKİRLERİ, PICULET, TASARIM, YASTIK

YENİ KOLEKSİYON’DAN ‘MONET’

Doğanın mucizeleri, şehirler, sokaklar, insanlar, sanat ve tabi ki moda… Tutkuyla bağlandığımız hayat ve onun hayranlık duyduğumuz tüm güzellikleri yeni koleksiyonlarımız için bize ilham vermeye devam ediyor.

Piculet‘in 2015 için hazırladığı koleksiyonlar benzersiz tasarımlarıyla yine çok neşeli, çok renkli ve çok etkileyici. Her bir koleksiyon kendine has hikayesiyle farklılaşıyor ve yaşadığımız yeri daha da güzelleştirmek için Piculet Tasarım Atölyesi‘nde hayat buluyor.

Çok özel kumaşlarla hazırlanan yastık koleksiyonlarında ağırlıklı olarak kadife kumaşlar kullanıldı. Çoğunlukla doğal kadifelerin tercih edildiği koleksiyonlarda hem düz hem de yoğun dokulu kadifeler yer aldı. Dijital baskı tekniği ile kumaşlara aktarılan desenler özellikle dokulu kadifelere etkileyici bir efekt kazandırdı.

Eğer yeni yılda evinizde küçük değişiklikler yapmayı hedefliyorsanız Piculet‘in harikalar diyarına girmeden karar vermeyin…

Monetblog

Yeni Koleksiyon’dan ‘Monet’

İsmini ünlü ressamdan alan bu özel koleksiyondaki tüm yastık desenleri Monet’in bahçelerinden ilham alınarak hazırlandı.

Renkli, optimist ve biraz da romantik.

 

Önceki Sonraki

Benzer Yazılar

Yorum Yok

Cevap Yazın

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD