PERSAN KOLEKSİYONLARI

JAMES DEAN İLE GÖZGÖZE…

Artemis Yayınları tarafından çıkarılan James Dean isimli kitabı raflarda görür görmez, hemen aldık. Kitap David Dalton imzalı. Jim Morrison, Janis Joplin, Bob Dylan ve Andy Warhol dahil birçok kült ismin hayatını kaleme alan biyografi yazarı ve gazeteci David Dalton aynı zamanda Rolling Stone dergisinin de kurucu editörü.

DavidYarım yüzyılı aşkın bir süredir, salaş tarzı, isyankar tavırları ve kırılgan bakışlarıyla dünyayı kasıp kavuran James Dean, günümüzün hala en etkin ikonlarından biri olmaya devam ediyor” cümlesiyle başlıyor önsözüne ve kitabında Jimmy Dean‘in nasıl James Dean efsanesine dönüştüğünü içten, sürükleyici bir dille anlatıyor.

James Dean‘i seviyor ve kısacık hayatı ile nasıl bu kadar büyüleyici bir yıldıza dönüştüğünü merak ediyorsanız bu kitabı okumalı, onunla sürekli gözgöze olmak istiyorsanız Movie isimli kumaşımızı mutlaka görmelisiniz.

Movie, James Dean ile birlikte Marlon Brando, Audrey Hepburn ve Marlyn Monroe gibi ikonlaşmış isimleri birarada görebileceğiniz, dijital baskı tekniği ile hazırladığımız kumaşlarımızdan biri.

Hem döşemelik hem de perdelik olarak kullanabileceğiniz Movie 140 cm. eninde ve % 100 pamuk.

Chicago Daily News‘in dediği gibi; ‘büyük bir aktöre duyulan derin bir saygının ifadesi…’ işte bu olsa gerek…

Önceki Sonraki

Benzer Yazılar

2 Comments

 • Cevapla Bilge Akdora 7 Mart 2012 at 13:43

  bir kumaş bu kadar güzel sunulabilir,tebrikler…

  • Cevapla admin 7 Mart 2012 at 14:03

   Merhaba Bilge Hanım,
   Yorumunuz için çok teşekkür ederiz.
   Hoşçakalın…

  Cevap Yazın

  Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD